فروزن 2 (Frozen 2): کمتر کسی پیدا میشه که فروزن 1، ساخته شرکت محبوب دیزنی رو ندیده باشه، فروزن 1 در سال 2013 ساخته شد و حالا دیزنی کمتر از 6 سال بعد تصمیم به ساخت قسمت دوم اون کرده، البته قبل از این شرکت دیزنی 2 قسمت کوتاه این انیمیشن به نام های: تب فروزن (Frozen Fever) و ماجراجویی یخ زده اولاف (Olaf`s Frozen Adventure) رو هم منتشر کرد ولی به هرحال نمیشه نام فروزن 2 و 3 رو روی اونا گذاشت.

گفته میشه که فروزن 2 داستانی حماسی تر و بزرگتر از نسخه اول اون داره و این گفته ی کارگردان این انیمیشن یعنی جنیفر لی است. او گقته که در فروزن 2 قرار است یک آهنگ جدید و تکامل یافته تر از سری قبلی داشته باشیم. حضور صداپیشگان قبلی السا و آنا و اولاف توی این انیمیشن تایید شده ولی هنوز خبری از صداپیشه ی شخصیت کریستوف در دسترس نیست.
فروزن 1 بعد از اکران حدود 1.2 میلیارد دلار فروش داشت که مبلغ خیلی زیادیه و از این مبلغ حدود 400 میلیون دلار اون آمریکای شمالی و بقیه اش دلار سراسریه. این انیمیشن تا قبل از اکران شگفت انگیزان 2 (Increddibles 2) لقب پر فروش ترین انیمیشن تاریخ سینمای جهان رو داشت؛ بنابراین پیش بینی میشه که نسخه ی دوم فروزن هم با استقبال بی نظیری همراه بشه.

انیمیشن Frozen 2 برای اکران در تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۱۹ (۱ آذر ماه ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده.

شما در ادامه می تونید تریلر هایاین انیمیشن جذاب رو ببینید:

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

تک فرزندی یادداشت های یک چای به دست دانلود مقاله ، تحقیق ، اقدام پژوهی زیگورات دانلود آهنگ آرون افشار ★پٰآنْدٰآعِهْ بَنَفْشْ★ گلبرگ یاس Download The Lastest Music Albums دستگاه تصفیه آب ECHO